Expozice venkovních kuchyní, grilů, tepelných zářičů a krbových kamen (návštěva pouze po předchozí domluvě)

Upozornění

Počínaje dnem 24. 6. 2024 byla kamenná prodejna s každodenní provozní dobou ZRUŠENA. Obchodní aktivity přesouváme do online obchodu na adrese www.e-teplo.cz

Prostory (již bývalé prodejny) budou sloužit jako showroom pro námi nabízený artikl (venkovní kuchyně, grily, tepelné zářiče, krbová kamna). Návštěva je možná pouze po předchozí telefonické domluvě.

Krbové studio Louny - kamna pro teplo Vašeho domova

Trvalá expozice krbových kamen usnadňuje zákazníkům výběr a orientaci v této široké oblasti. Nabídka krbových kamen a krbových vložek se opírá především o kanadské výrobce Regency, Pacific Energy a Osburn. Dále o belgický Dovre a italského výrobce Nordica. V krbovém studiu HAGAS Louny prezentujeme výrobky dalších předních výrobců krbové techniky, jako např. ADURO, BRUNNER, DRU, DIK GEURTS, DOVRE, HAMPTON, HEDE, HETA, IRON DOG, JOTUL, LEDA, NAPOLEON, NORDICA, PACIFIC ENERGY, REGENCY, ROCAL, ROMOTOP, SCAN, SPARTHERM, TRUE NORTH, WANDERS aj.

Grilovací studio Louny - kvalitní grily pro náročné

Prodeji grilů se věnujeme již od roku 1994, přičemž jsme jejich nabídku v průběhu let omezili na výrobce, o jejichž prvotřídní kvalitě jsme sami 100% přesvědčeni, a u kterých kvitujeme skvělou spolupráci s akcentem na spokojenost zákazníka se zajištěným záručním a pozáručním servisem. Zajišťujeme dopravu grilů zdarma po celé České republice, za poplatek zajistíme montáž grilů přímo u zákazníka. Grily v Lounech - to je HAGAS Louny.

Nabídka grilů a venkovních kuchyní obsahuje produkty předních renomovaných výrobců napříč kontinety - Big Green Egg, Camp Chef, Campingaz, Crossray+, GrandHall, GRANDPRO, Kamado Joe, Napoleon, OUTDOORCHEF, Pit Boss, PRIMO, RÖSLE a VULCANUS. Jedná se o plynové grily, elektrické grily, peletové grily, keramické grily a grily na dřevěné uhlí. Rozmanitost nabídky, nespočet modelů a široké cenové rozpětí poskytne výběr každému dle individuálního přání a požadavku.

Australské grily GrandHall a CROSSRAY - skvělý design, bohatá výbava, příznivá cena

Na našem showroomu je primárně prezentován kompletní sortiment největšího mimoamerického výrobce grilů - australské společnosti GrandHall. Je málo zemí na světě, kde má barbebque tak silnou a dlouhodobou tradici. Pohodový naturel Australanů je vtisknut do všech grilů této značky. Sortiment Grandhall je postaven na plynových grilech a venkovních kuchyních GRANDPRO. Za povšimnutí rovněž stojí grilovací příslušenství GrandHall, které je charakteristické svoji kvalitou, pěkným designem, vysokou užitnou hodnotou a příznivou cenou. Fajnšmekry a náročné milovníky grilování osloví špičkové australské grily CROSSRAY+ s unikátní technologií infračervených hořáků.

Tepelné zářiče - záruka tepelného komfortu

Dokonalé produkty pro lokální ohřev. V pestré nabídce tepelných zářičů naleznete produkty AGIDA, BURDA, ENDERS, HEATSTRIP, IQTHERM, MO-EL, PLANIKA, SUNWOOD a TANSUN.

Prodej plynových lahví

Coby partner společnosti TOMEGAS zajišťujeme prodej plynových lahví a výměnu prázdných obalů za plné. K dispozici jsou ocelové plynové láhve 2, 5, 8 a 10 kg a kompozitové láhve 7,5 kg.

Internetový obchod - pohodlný nákup

Veškeré námi nabízené zboží z oblasti venkovních kuchyní, grilů, krbových kamen, krbových vložek, krbů, krbového příslušenství a tepelných zářičů lze prohlédnout či objednat v pohodlí Vašeho domova v našem internetovém obchodě na adrese www.e-teplo.cz V případě, že nenajdete to co hledáte, neváhejte nás poptat na možnost dodání. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku.

  • krbová kamna, krbové vložky, krby, příslušenství (nářadí, koše na dřevo, podkladová skla a plechy aj.)
  • grily (plynové grily, kotlové grily na dřevěné uhlí, keramické grily Kamado, elektrické grily, udírny, venkovní ohniště) a grilovací příslušenství (nářadí, grilovací brikety, podpalovače, litinové nádobí, lávové kameny, grilovací omáčky a koření)
  • plynové láhve Tomegas (ocelové a kompozitové láhve, plněné čistým propanem nebo propan-butanem)
  • elektrické a plynové tepelné zářiče.

Kontakty

+420 415 652 722
(prodej, obchod)
+420 415 653 554
(kominictví)

info@hagas.cz

Navštivte naši prodejnu

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132, 440 01 Louny

máme teplo