Prodej krbových kamen, grilů a tepelných zářičů Louny

Kamenná prodejna nabízí

  • krbová kamna, krbové vložky, krby, příslušenství (nářadí, koše na dřevo, podkladová skla a plechy aj.)
  • grily (plynové grily, kotlové grily na dřevěné uhlí, keramické grily Kamado, elektrické grily, udírny, venkovní ohniště) a grilovací příslušenství (nářadí, grilovací brikety, podpalovače, litinové nádobí, lávové kameny, grilovací omáčky a koření)
  • plynové láhve Tomegas (ocelové a kompozitové láhve, plněné čistým propanem nebo propan-butanem)
  • elektrické a plynové tepelné zářiče.

Krbové studio Louny - kamna pro teplo Vašeho domova

Naše společnost poskytuje veškeré činnosti související s prodejem a montáží krbových kamen a krbových vložek. Vybraná krbová kamna či krbovou vložku Vám dovezeme a provedeme jejich odbornou instalaci. Ve spojitosti s dodávkou krbových kamen nebo krbové vložky posoudíme stav spalinové cesty, kterou případně upravíme v souladu s platnými normami. Samozřejmostí je vystavení revizní zprávy. Připojení krbových kamen nebo krbové vložky na nevyhovující spalinovou cestu je nepřípustné. V případě dodávky krbových kamen či krbové vložky, resp. jejich montáži, mimo oblast působnosti naší společnosti, vyžadujeme předložení pozitivní revizní zprávy spalinové cesty.

Stálá expozice krbových kamen

Trvalá výstava krbových kamen usnadňuje zákazníkům výběr a orientaci v této široké oblasti. Nabídka krbových kamen a vložek se opírá především o kanadské výrobce Regency, Pacific Energy a Osburn. Dále o belgický Dovre a italského výrobce Nordica. V krbovém studiu HAGAS Louny prezentujeme výrobky předních výrobců krbové techniky, jako např. ADURO, BRUNNER, DRU, DIK GEURTS, DOVRE, HAMPTON, HEDE, HETA, IRON DOG, JOTUL, LEDA, NAPOLEON, NORDICA, PACIFIC ENERGY, REGENCY, ROCAL, ROMOTOP, SCAN, SPARTHERM, TRUE NORTH, WANDERS aj.

K Vašim službám

Odborně vyškolený personál, který zodpoví veškeré Vaše dotazy. Díky pravidelnému školení dodavatelů a výrobců jsme připraveni řešit jakékoliv Vaše požadavky.

Grilovací studio Louny - kvalitní grily pro náročné

Grily v našem grilovacím studiu prodáváme již od roku 1994, přičemž jsme jejich nabídku v průběhu let omezili na výrobce, o jejichž prvotřídní kvalitě jsme 100% přesvědčeni a u kterých kvitujeme skvělou spolupráci s akcentem na spokojenost zákazníka se zajištěným záručním a pozáručním servisem. Zajišťujeme dopravu grilů zdarma po celé České republice, za poplatek zajistíme montáž grilů přímo u zákazníka. Grily v Lounech - to je HAGAS Louny.

Prodáváme grily a grilovací příslušenství předních renomovaných výrobců napříč kontinety - Big Green Egg, CADAC, Camp Chef, Campingaz, Crossray+, GrandHall, Kamado Joe, Napoleon, OUTDOORCHEF, PRIMO, RÖSLE a VULCANUS. Široká nabídka grilů obsahuje plynové grily, elektrické grily a grily na dřevěné uhlí. Rozmanitost nabídky, nespočet modelů a široké cenové rozpětí poskytne výběr každému dle individuálního přání a požadavku.

Australské grily GrandHall - skvělý design, bohatá výbava, příznivá cena

Na naší prodejně je prezentován kompletní sortiment největšího mimoamerického výrobce grilů - australské společnosti GrandHall. Je málo zemí na světě, kde má bbq tak silnou a dlouhodobou tradici. Pohodový naturel Australanů je vtisknut do všech grilů této značky. V nabídce převažují plynové grily, avšak nabídnout dokážeme i gril na dřevěné uhlí Xenon. Za povšimnutí stojí grilovací příslušenství GrandHall, které je charakteristické svoji kvalitou, pěkným designem, vysokou užitnou hodnotou a příznivou cenou. Fajnšmekry a náročné milovníky grilování osloví špičkové australské grily CROSSRAY+ s unikátní technologií infračervených hořáků. Zveme Vás k návštěvě naší expozice australských grilů GrandHall na prodejně v Lounech.

Tepelné zářiče - záruka tepelného komfortu

Sortiment krbových kamen a grilů je doplněn o plynové a elektrické tepelné zářiče. V pestré nabídce tepelných zářičů naleznete produkty AGIDA, BURDA, ENDERS, HEATSTRIP, IQTHERM, MO-EL, PLANIKA, SUNWOOD a TANSUN.

Musíte to vidět!

Díky expozici našeho grilovacího studia v Lounech můžete na vlastní oči posoudit kvalitu a provedení vybraných grilů a tepelných zářičů. Rádi Vám vše osobně představíme. Jste srdečně zváni.

Internetový obchod - pohodlný nákup

Veškeré námi nabízené zboží z oblasti krbových kamen, krbových vložek, krbů, krbového příslušenství, grilů a tepelných zářičů lze prohlédnout či objednat v pohodlí Vašeho domova či kanceláře v našem internetovém obchodě na adrese www.e-teplo.cz V případě, že nenajdete to co hledáte, neváhejte nás poptat na možnost dodání. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku.

Kontakty

+420 415 652 722
(prodej, obchod)
+420 415 653 554
(kominictví)

info@hagas.cz

Navštivte naši prodejnu

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132, 440 01 Louny

máme teplo