Krbová kamna

Krbová kamna, krbové vložky, grily - prodej a poradenství

Krbové studio Louny

Naše společnost poskytuje veškeré činnosti související s prodejem a montáží krbových kamen a krbových vložek. Vybraná krbová kamna či krbovou vložku Vám dovezeme a provedeme jejich odbornou instalaci. Ve spojitosti s dodávkou krbových kamen nebo krbové vložky posoudíme stav spalinové cesty, kterou případně upravíme v souladu s platnými normami. Samozřejmostí je vystavení revizní zprávy. Připojení krbových kamen nebo krbové vložky na nevyhovující spalinovou cestu je nepřípustné. V případě dodávky krbových kamen či krbové vložky, resp. jejich montáži, mimo oblast působnosti naší společnosti, vyžadujeme předložení pozitivní revizní zprávy spalinové cesty.

K Vašim službám je k dispozici odborně vyškolený personál, který zodpoví veškeré Vaše dotazy. Díky pravidelnému školení dodavatelů a výrobců krbových kamen a krbových vložek jsme připraveni řešit jakékoliv Vaše požadavky.

Nabídka krbových kamen a vložek se opírá především o kanadské výrobce Regency, Pacific Energy, Hampton a Napoleon. Dále o norský Jotul a italského velkovýrobce Nordica.

Stálá expozice krbových kamen, krbových vložek a krbových doplňků usnadňuje zákazníkům výběr a orientaci v této široké oblasti.

V krbovém studiu HAGAS Louny prezentujeme výrobky předních tuzemských i světových výrobců krbové techniky, jako např. ADURO, DRU, DIK GEURTS, DOVRE, HEDE, HETA, EUROTEPLO, HAMPTON, HARK, JOTUL, NORDICA, PACIFIC ENERGY, REGENCY, ROMOTOP, SCAN, VYSOČANKA, WANDERS aj.

Veškeré zboží z oblasti krbových kamen, krbových vložek, krbů a krbového příslušenství lze také prohlédnout či objednat v pohodlí Vašeho domova či kanceláře v našem internetovém obchodě na adrese www.e-teplo.cz. V případě, že nenajdete to co hledáte, naváhejte nás poptat na možnost dodání. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku.

Kanadská krbová kamna - krbové studio Louny

Jako autorizovaný prodejce kanadských krbových kamen Regency, Pacific Energy, Napoleon a Hampton trvale vystavujeme nejprodávanější krbová kamna výše uvedených kanadských výrobců. Momentálně je možné v našem krbovém studiu v Lounech prohlédnout následující modely kanadských kamen:

Vzorky kamen se neustále obměňují. Jejich aktuální stav prosíme ověřte po mailu obchod@hagas.cz nebo na tel. 415 652 722. Podrobné info ke kanadským krbovým kamnům naleznete na www.kamnazkanady.cz

Další krbová kamna vystavená v našem krbovém studiu

EUROTEPLO

  • BRUNO 00 sklo, plech

JOTUL

  • F 3 TD
Vystavená kamna se obměňují, aktuální stav vystavených vzorků prosím prověřte mailem obchod@hagas.cz nebo telefonicky 415 652 722

Kominictví Louny

Kompletní kominické služby.

Kontaktní informace

Adresa společnosti
HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01 LOUNY

Kontaktní spojení

Tel: 415 652 069
  415 653 554 (kominictví)
Fax:415 652 722
  info@hagas.cz

Otevírací doba

Prodejna

Po-Čt8:00 – 12:00
 12:30 – 16:30
8:00 – 12:00
 12:30 – 16:00

Kancelář společnosti

Po-Čt7:30 – 12:00
 13:00 – 16:30
7:30 – 12:00

Hagasservis s.r.o. © 1999 - 2021 | Created by Jiří Klecan 2009
Hagasservis s.r.o.